הילינג

הילינג הוא אנרגית ריפוי אוניברסלית, אנרגיה אין סופית המצויה בנו, מקיפה אותנו וזורמת בנו, אלינו ודרכנו.

הילר הוא כלי העברה, צינור שדרכו עוברת אנרגיה קוסמית המכילה אהבה, ריפוי ואיזון.

הילר מניע ומתניע אנרגיה זו למען האחרים, ההילר מפתח יכולת לקלוט שדות אנרגטיים שונים ומתמקד באנרגיית אהבה, התפתחות רוחנית, בריאות גופנית נפשית ואיזון.

כדי להיות צינור נקי שדרכו תעבור אנרגיה לריפוי ולאהבה, על ההילר לעשות תרגילי נשימה, מדיטציות, להתחבר לשקט שדרכו יש חיבור לחוש ידע על מודע המאיר את המודע, ההילר צריך לדאוג לגוף הגשמי, לאכול נכון לשתות במידה, לתרגל פעילות גופנית ומנוחה ערות ושינה במידה מאוזנת, על ההילר להתחבר לאנרגיה הקוסמית ממקום נקי, טהור ובענווה, להכיר בכוח המחשבה והמילה. הילר אמור להיות קשוב, קולט ובעל רצון לעזור, רצון ליצור עולם טוב יותר, להתחבר לאנרגיה האוניברסלית, לקבל אמון ולתת בריאות, איזון ואהבה.

הילר ממשיך להתפתח ולעבוד על עצמו ללא הפסק כדי להיות צינור נקי, לפני טיפול הוא מכין את הגוף, הרוח והסביבה הפיזית המתאימה כדי שהמטופל ירגיש נינוח ויקבל את הטיפול שהוא זקוק לו.

בטיפול הילינג יכולים להיות סוגי מגע שונים, מטיפול ללא מגע העובד על השדות החשמליים מסביב לגוף, מגע קל לטיפול שחרור רגשי, מגע קל עם תנועה להעברת אנרגיה ממקום למקום, לחץ עמוק עד כאב לניקוי לימפתי ושחרור כיווצי שרירים, המטפל משלב את סוגי המגעים לפי הצורך שזיהה, יכולים להיות בטיפול אחד שילוב בין סוגי מגע שונים.

לא פשוט להסביר מה הוא הילינג, הילינג חווים, גם כמטפל וגם כמטופל.

הילינג