ריפוי הוא מסע של הבראה, השלמה, החלמה, של תובנות חדשות, לעיתים גם אימוץ של גישה שונה, והחשוב מכול הוא שריפוי הוא דבר אפשרי.

שלום, שמי אסנת שר, אני אחות מוסמכת ומטפלת ברפואה סינית ובשיטות טיפול משלימות מעל 30 שנה. היעוד שלי הוא ללוות אתכם במסע האישי והמיוחד שלכם לרפא ולהירפא, ולסייע לכם בתהליך זה. כיום ליבת ההתמחות שלי היא בתחום האונקולוגי, הרגשי ומחלות מורכבות. כמטפלת ברפואה סינית ובשיטות טיפול נוספות אני עוזרת למטופליי להתגבר על הפחד, היאוש או חוסר התקווה ולמצוא את הכוחות הפנימים שלהם על מנת לבצע את מלאכת הריפוי בעצמם.

בעזרת הניסיון הרב שצברתי והכלים המגוונים שרחשתי לאורך השנים, אני עוזרת למטופליי בחיבור והבנה של גוף, נפש, תודעה ורוח.

בטיפולים אני משלבת שיחה, טיפול בדיקור סיני, מגע ושימוש בכלים שונים מעולם הרפואה הסינית, כמו: תזונה, צמחי מרפא, מוקסה, אלקטרודות, מגנטים, כוסות רוח וצי קונג רפואי. במקרים בהם נדרש, אני נעזרת בשיטת האימון של הטרילותרפיה, ובמקרים אחרים בטיפולים אנרגטיים. המטרה המשותפת לכל הטיפולים והטכניקות השונות הוא יצירת חיבור ואיזון לשם ריפוי.

האני מאמין שלי הוא שאפשר לחולל שינוי ואפשר לשנות מציאות, כל אחד ואחת יכולים לעשות זאת באמצעות רצון והדרכה מתאימים.
האני מאמין שלי התגבש לאורך מסע החיים הפרטי שלי, שבו אני ממשיכה לצעוד בכל יום, לאורך שנים ומגיל צעיר ליוויתי אנשים ברגעי קושי חולי ומשבר וגם ברגעי אושר ושמחה גדולה. אני בצד הלומד וגם בצד המלמד. למדתי ואני ממשיכה ללמוד כל הזמן.

בדרך, שבה אני ממשיכה לפסוע בכל יום ויום, למדתי שריפוי הוא תהליך שאומנם דורש סובלנות, אך בעזרת סביבה פנימית וחיצונית תומכת, אוהבת ומקבלת הוא בהחלט אפשרי, ואפשר להשיג תוצאות טובות מאוד וחיים מאושרים גם בתקופת החלמה.

הקשר בין גוף לנפש משותף למגוון רחב מאד של בעיות אותם אנחנו חווים – כאב פיזי או רגשי, מתח נפשי, בעיות שינה, חרדה, דיכאון, בעיות בעיכול, קשיים של קשב וריכוז, בעיות גניקולוגיות, בעיות נשימה, מחלות לב, עור, התמודדות עם מחלות כרוניות או מחלות מורכבות אחרות. בעיות אלו ניתנות לפתרון או לפחות להקלה משמעותית.

בהכשרתי אני אחות מוסמכת, בעלת דיפלומה ברפואה סינית DipI.C.M – מכללת רידמן ואוניברסיטת צ'נגדו בסין.
תואר ראשון בסיעוד – אוניברסיטת בן גוריון
תואר שני בתקשורת בין-אישית ניהולית ומשאבי אנוש – אוניברסיטת קלארק

הכשרות נוספות:
מדריכת עזרה ראשונה ובוגרת קורס על-בסיסי בטיפול נמרץ משולב
מנחת קבוצות
בוגרת קורס הדרכה קלינית בסיעוד
קורס GPC – לניהול וביצוע מחקרים רפואיים
רייקי מאסטר, הילינג אנרגטי
רפלקסולוגיה, שיאצו
מדריכה ומורה בשיטת הטרילותרפיה
דיקור קרקפת- YNSA
רפואה סינית עתיקה STEMS & BRANCHES
דיקור בשיטת ד״ר טאן
דיקור יפני
אסטרולוגיה סינית
הייה לי לזכות ללוות אתכם בדרך לריפוי האישי שלכם.